Web Tasarım Ajansı, Profesyonel ve Kurumsal Site Tasarımı

Buradasınız: Home 15 yıllık tecrübe... Hizmetlerimiz

Web Tasarım Taslakları

Web Sitesi Kurma

Başarılı bir internet web sitesi kurma, bugün herkesin birinci derece hedefleri arasında yer almaktadır. Ticari faaliyetlerden kişisel tanıtım sitelerine kadar pek çok alanda kullanılan web siteleri markaların geleceğe ulaşmak için kullanacakları önemli bir kanaldır. Web sitesi olmayan markalar veya efektif olarak kullanılamayan online alışveriş siteleri de gelecekte yok olmaya mahkûmdur. Şirketimiz, web sitesi kurma aşamasında müşterilerinin en temel ihtiyaçlarından en lüks taleplerine kadar yanlarında olur. Müşterilerinize aradıkları bilgileri ilk sayfadan vererek onları diğer bilgiler için de meraklandırırız. Bu şekilde sitenizde uzun bir zaman geçirmeyi hedefler ve alışverişe geçme aşamalarında da teşvik edici oluruz. Sadece satışa odaklı değil kullanıcının yararına olacak bilgilerin ana sayfada verilmesi aynı zamanda şirketinize ve markanıza önemli bir değer katacaktır. 

Başarılı bir web sayfasının doğru belirlenmiş stratejiler ve planlı bir proje ile hayata geçirilebilmesi mümkündür. 

 • Güncel ara yüzler,
 • Kurumsal kimlik tespiti,
 • Sosyal medya çalışmaları,
 • Parlak fikirler 
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile sizi en kısa sürede istediğiniz siteye kavuştururuz.

Kullanışlı ve Teknoloji İle Dost Tasarımlar

Değişen teknolojiler web sitelerinin de her gün değişmesini zorunlu kılmaktadır. E-ticaretin gelecekteki başarısını görerek kurulan siteler kendilerini güncellemedikleri sürece başarı elde edemezler. Yeni markalar piyasaya yüksek bir tempo ile girer ve müşteri ihtiyaçlarını en özel deneyimler ile karşılarlar. Web sitesi kurma aşamasında ürününüzün ne olduğu bazen geri planda kalabilir. Bugün sadece masa üstü kullanım değil, mobil cihazlar üzerinden de alışveriş imkânları büyük önem taşımaktadır. E-ticaret dendiğinde aklınıza sadece elle tutulur bir ürünün satın alınması gelmemektedir. Bugün masajdan tatile, ütü hizmetinden araba kiralamaya, yemek siparişinden özel dikim gömleğe kadar aklınıza gelen her alanda online alışveriş devri hüküm sürmektedir. Bu aşamada web sitesi kurma önemi devreye girmekte ve markaların gelecek hedeflerine yeni bir bakış açısı getirmektedir. Siz de yeni gelişen trendlerden ve teknolojilerden uzak kalmak istemiyorsanız mutlaka deneyimlerimizden faydalanmalısınız. 

Günümüzün en etkili ve maliyeti en düşük tanıtım kanalı olarak karşımıza çıkan web siteleri, firmaların başarılı olmasında da etkin role sahiptir. Tanıtılamayan bir ürün ya da hizmetin satılması mümkün değildir. Siz de işlerinizin elektronik ortama kaydırılmasının zamanının geldiğini ve hatta geçtiğini düşünüyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Sayfaların oluşturulması aşamasında kullanıcıların sizin sitenizi bulmak için girecekleri kelimelerin doğru ve başarılı seçimi görünürlüğünüzün de artmasını sağlayacaktır. Arama motorları üzerinde etkili olmayan hiçbir bilgi bizim tasarımlarımızda yer alamaz. 

Web Sitesi Kurma, Doğru Tespit Edilmiş Hedeflerin Hayata Geçirilmesi

Konusunda deneyimli ekiplerimiz projeleri başından sonuna kadar götürür ve işi teslim ettikten sonra da markaları ile ilgilenirler. Çalışmaların başında yaptığımız ve en çok zaman ayırdığımız konu sizi ve markanızı tanımak, geçtiğiniz yollardan adım adım bir kere daha geçmek ve kendinize koyduğunuz hedefleri net olarak belirlemek olacaktır. Sizi ne kadar iyi anlarsan çalışmalarımızı da o oranda başarı ile tamamlarız. Ortak yürütülen bu proje sizin için en uygun dijital dünyayı hazırlamamızı sağlayacaktır. Sizin için en doğru teknolojinin seçilmesi aşamasında önemle üstünde durduğumuz kriterler arasında 

 • Yaygınlık,
 • Kullanılabilirlik ve 
 • Diğer teknolojiler ile uyum gelmektedir.

Oluşturacağımız içeriğin müşteriye nasıl sunulacağı web sitesi kurma aşamasında değerlendirilmesi ve yine web sitesi kurma netleştirilmesi gereken bir konudur. Tüm içerik ve web sitesi tasarımı gözden geçirilmesi ve deneme çalışmaları sonrasında müşterilerin hizmetine sunulan site, kullanım süresi boyunca da tarafımızdan takip altında tutulur. Web sitesi kurma kullanıcı ihtiyaçlarının dikkate alınması sonucu yeni güncellemeler de gerekecektir. Sitede yaşanan aksaklıklar alışverişin sonlandırılması ile sonuçlanır ve bu da yaptığımız işte hiç istemediğimiz bir süreçtir. Sadık olmayan müşteriler için ürünün nereden alındığının hiçbir anlamı yoktur. Bu nedenle çalışmalarımızda satışın önünde hiçbir engel olamayacağı hedefi ile yol alırız. Kaçan bir müşteri tekrar geri gelmeyecektir. 

Web sitesi kurma aşamalarında, %100 özelleştirilebilir seçenekler ile sonradan ürün, haber ve fotoğraf eklenmesine de imkân tanıyan yazılımlar sunarız. Ziyaretçilerin içeriğe hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri bizim için her şeyden önemlidir. Sade, anlaşılır ve özgün içerikler ile satılan ürün, verilen hizmet veya tanıtım ile ilgili gerekli olan her şey tasarımın içerisinde yer alır. Farklı firmalara ve sektörlere verdiğimiz hizmetler alanımızda deneyim kazanmamızı sağlarken sektörler arası dinamikler hakkında da bilgi sahibi olmamızı sağlamıştır. Referanslarımızı incelemek hakkımızda yeterli bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Estetik açıdan sorunsuz, hız açısından eksiksiz ve içerik açısından doyurucu Web siteleri kurarak ihtiyaçlarınızın işin başından itibaren devrede olmasını sağlarız. Şirketinizin hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olacak çalışmalarımız sayesinde daha çok tanınır ve tercih olmanın avantajlarını da yakalarsınız. Moda ve tekstilden dış mimariye, otomotiv firmalarından hediyelik eşya firmalarına, eğlence sektöründen sanat ve fotoğrafçılık alanına kadar pek çok konuda işi başarı ile tamamlamış ve portföyümüze katmış bir şirket olarak bu tecrübelerimizi yeni işlerimizde de kullanmak için yol alırız.

Web sitesi kurma aşamasında ihtiyaçların doğru belirlenmesi temelin sağlam atılmasına ve inşaatın sağlam bir şekilde yükselmesine yardımcı olacaktır. Bizi mevcut sitenizde yapmak istediğiniz yenilikler olduğunda da tercih edebilirsiniz. Zira kurulan ve açılan bir site değişiklik alanında gerekli atılımları yapmadığı sürece yok olmaya mahkûmdur. Ekiplerimiz şirketinizin ve markanızın sosyal medya hesaplarının gerektiği gibi yönetilmesi konusunda da uzman kadrosu ile sorularınıza cevap olacaktır. Dijital dünyaya ait her ihtiyacınızda yanınızda olur ve çalışmalarınızda size gereken her desteği büyük bir içtenlikle sağlarız. 

Web sitesi kurma aşamasında sağladığımız standart hizmetler arasında

 • Ekonomik bütçelerle web sitesi kurma,
 • Profesyonel hizmet alma,
 • Mobil uyumlu tasarımlar yapma,
 • Hız için gerekli optmizasyonu yapma,
 • Diğer SEO hizmetleri,
 • Ücretsiz kurumsal destek sayılabilir.

Şirketimiz web sitesi kurma aşamasında firmanıza ve bütçenize uygun reklam kampanyalarının yönetilmesinde de size destek olacaktır. Şikâyet ve destek konularında da şirket yöneticileri ile uyumlu çalışmalara imza atar. Başarılı bir sitenin ardında başarılı bir sosyal medya uzmanlığı da yatmak zorundadır. Güncel ve hızlı bir marka sosyal medyada olmadığı zaman istenen gelişimi gösteremeyecektir. Kendini güncel yenilikler ve ihtiyaçlar alanında da sürekli yenileyen ekiplerimiz dünyada hızla gelişen bu konuda da deneyim sahibidir.   Karşılıklı sonsuz güven ve iyi niyet ile yürüttüğümüz projelerde yaratıcılık ön plandadır. Kullandığımız tasarımlar ve referans olarak gösterdiğimiz uluslararası markaları inceleyebilir ve ortaya çıkardığımız işin kalitesi hakkında bir karara ulaşabilirsiniz. 

Sizlerde web sitesi kurma ve internete açılarak yeni müşteriler edinmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Profesyonel bir tasarımla sizin için etkileyici bir site kuralım.

 

Web tasarım ilkelerimiz

Çalışma ilkelerimiz, müşterilerle olan güveni en üst duzeye çıkararır. 

 • Web tasarımı yaparken firmanızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya çalışırız.
 • Faaliyet konunuzla ilgili sizleri dinler ve size en uygun bir web tasarımı seçmenize yardım ederiz.
 • Web sitenizi kurumsal kimliğinize uygun yaparız. Sitenizin, renklerinize, çizgilerinize ve diğer kurumsal çalışmalarınıza uymasını sağlarız.
 • Web site tasarımının şirketinize sağlayacağı katkı konusunda sizleri doğru bilgilendiririz.
 • Web Tasarım aşamasında tüm grafiksel ve tipografik kurallara uyarız.
 • Web sitenizde asla lisanssız fotoğraf kullanmayız. Tüm çalışmalarımızda kullanılan fotoğrafların lisans ücretleri ödenir.
 • Sitenizde arama motoru kriterlerini en üst düzeyde uygularız. Ancak, size rakip firmaların da çok iyi optimizasyon yaptığını düşünür ve hiç bir zaman 1. sıra garantisi vermeyiz. Çünkü bu garantiyi Google kendi siteleri için bile verememektedir.
 • Web site içeriğinizi oluştururken aranan kelimeleri özenle seçer, ziyaretçilerin sitenize ve sonra da sizlere ulaşmasını kolaylaştırırız.
 • Ziyaretçi sayısını artırmak için sizlere doğru bilgi veririz. Sitenizin belki kısa süreliğine yükselmesini sağlayacak link alma, gizli kelimeler yerleştirme gibi münipülasyonla arama motorlarını yanıltmayız. Çünkü doğal olmayan tüm çalışmalar bir süre sonra arama motorlarında kaybolur.
 • Web tasarım çalışmasında güncel kodlama teknolojilerini kullanırız. HTML5 ve CSS3 kodlamalarıyla sitenizin, hızlı yüklenmesini ve kolay gezilebilir olmasını sağlarız.
 • Web tasarımınızı bitirdikten sonra sizlere yıllarca destek vermeye devam ederiz.

Web Tasarım Fiyatları

Günümüzde hemen her şirketin bir web sitesi de bulunmaktadır. Geldiğimiz teknolojik gelişim bunu zorunlu kılarken şirketimiz sunduğu kaliteli hizmetleri ekonomik web tasarım fiyatları ile taçlandırmaktadır. İçinde bulunulan teknoloji çağında tanıtımınızı bu alan üzerinden yaparak müşterilerinize daha hızlı ulaşabilir ve şirketiniz hakkında istediğiniz bilgiyi meraklıları ile paylaşabilirsiniz. 

Müşteri Odaklı Tasarım Çalışmaları

Şirketimiz sunduğu hizmetlerde müşteri ihtiyaçlarını baz alır. Ürünün ve markanın içeriğine göre hazırlanacak görsel eklemeler ile beğenilen bir site hazırlamak işin baştan sıkı tutulması anlamına gelmektedir. Kaliteli web sitesi hizmetlerimiz ile sektördeki farkımızı ortaya koyar ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ile tercih sebebi oluruz. Uluslararası kriterlere uygun ve güncel bir sitenin sağladığı avantajlar arasında

 • Hedef kitlenizin ürünlerinize 7/24 kesintisiz erişimi,
 • Tüketicilerden aldığınız bilgiler ışığında ürünlerinizde yeniliklere gitmeniz, 
 • Merak edilen sorulara hızlı cevap verebilmeniz,
 • Hedefleriniz tutturmak için satış kanalınızı geliştirmeniz, 
 • Ürün ve fiyatlarla ilgili değişiklikleri anında duyurma ve
 • Güncel teknolojileri takip eden bir firma olma özelliği taşıma sayılabilir. 

Web tasarım fiyatları ihtiyaçlarınız, hedefleriniz ve almak istediğiniz ilave hizmetler ile farklılıklar gösterebilir. Bu aşamada farklı fiyatlandırmalar ile müşterilerimizin karşısına çıkar her ne ihtiyacınız olursa olsun ekonomik bütçeler ile size kaliteli hizmetler sunarız. Geleceğe yönelik planlar yaparken e-ticaretin gücünü sakın atlamayın. İnsanların kolay ve avantajlı seçenekler üzerinden istedikleri en küçükten en büyüğe kadar her şeye sahip olabilecekleri online işlemler sayesinde sadece elle tutulur ürünlere değil istenen hizmete de sahip olmak mümkündür. Sattığınız ürün her neyse veya müşterilere sağladığınız hizmet seçeneği neyse bizden hizmet alabilirsiniz. Günümüzde en kolay ve hızlı para kazanma seçeneği olarak görülen yöntem öncesinde yeterli bir iş deneyimine, kaliteli ve farklı bir ürün grubuna ve teknolojik açıdan da yenilikçi bir bakış açısına sahip olmanız gerekmektedir. 

Doğru Web Sitesi Tasarımının Sağlayacağı Avantajlar

Müşterilerin en temel ihtiyaçları aslında son derece basittir. Dolayısıyla bir web sitesinden beklenen de aynı şeylerdir. Ürünlerin net olarak görülebildiği, fiyatlar hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı, avantajlı kampanyaların alışveriş isteği uyandırdığı, bol seçenekli gönderim şartları ve yeterli derecede hizmet kalitesi başarılı satışların gelmesini ve hedeflerin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Şirketinizi ve markanızı buluşturacak en önemli aracının web siteniz olduğunu unutmayın. Şirketimiz bu işin bilincindedir ve web tasarım fiyatları ile her zaman müşterilerinin tarafında yer alır. Basit bir dille bir mağazanın vitrini olarak gördüğümüz web sayfanız, tüm teknolojilerden yararlanabilir ve dönemlere göre yenilenebilir özellikler içermelidir. Bir mağazada yeni sezon ve indirimli dönem varsa, anneler gününde veya yılbaşında vitrin farklı şekillerde hazırlanıyorsa ve sezon ürünlerine göre temalarda değişiyorsa hazırlanan web sitesinin de bu özellikleri online olarak içinde barındırması zorunludur.  Kullanıcıların ürün dışında verilecek her bir yaşam şartı ve imaj desteği markanız ile müşterilerin birbirine olan bağlarının kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Ekiplerimiz şirketinizin geçmişini inceleyerek çalışmalarına başlar ve markanın imajı, verilmek istenen sloganlar, yapılacak kampanyalar ve müşterilere sağlanan avantajlar paketin bütününü oluşturacak şekilde hazırlıklar yaparlar.  Sanal ortamda çalışmalar yaparken web tasarım fiyatlarının önceden belirlenmesi ve çalışma esnasında fiyat odaklı değil de hedefler odaklı çalışmalar yapılması şirketimizin temel prensipleri arasında yer almaktadır. 

Türk Ticaret Kanununa göre her şirketin bir web sayfası olması yasal olarak bir zorunluluktur. Bundan yola çıkarak siz de vizyoner ve yenilikçi ekiplerimizden destek alarak site hazırlıklarınızda bizi tercih edebilirsiniz. Şirketimiz İstanbul adresli olmakla beraber çalışmalarını tüm Türkiye’ye götürecek altyapı ve organizasyon desteğine de sahiptir. Siz de işletmenizin kapılarını tüm dünyaya açmak istiyorsanız o zaman sizinle birlikte kaliteli işlere imza atabiliriz. Güncel kodlamalar ile hazırlanan sayfalarımız kurumsal kimliğiniz ile üst üste gelecek şekilde hazırlanmaktadır. Çoklu dil desteği ile hazırlanan siteler eşliğinde satış hedeflerinizi sadece Türkiye üzerine değil tüm dünyayı içerecek şekilde de planlayabilirsiniz. Potansiyel müşterilerin size ulaşmasını kolaylaştıracak çalışmalar ve özel tasarımlar sayesinde satışlarınızı istediğiniz oranda artırabilir ve ekonomik bütçelerle tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Sadece size özel hale getirilebilecek tasarımlarımız ile farkınızı bilgisayar ekranlarına taşıyabilirsiniz. Web tasarım fiyatları ihtiyaçlarınıza göre değişiklikler gösterebileceği gibi alacağınız hizmetlerin çeşidine göre de değişebilmektedir. Kurumsal olarak harcayabileceğiniz bütçeleri belirlediğiniz zaman sizinle ortak bir noktada anlaşabilir ve çalışmalarımız için hazırlıklara başlayabiliriz. Hazırlayacağımız sayfalarda şirketinize veya ürünlerinize ait kurumsal görseller kullanılabileceği gibi, bizim konu ile alakalı görsellerimizden de yararlanabilirsiniz. Kullandığımız imaj fotoğrafları lisans bedelleri ödenerek alınmıştır. Elimizde bulunan 30.000’den fazla tasarımı ihtiyaçlarınıza uygun olarak yeniden yapılandırabilir ve bu çalışmaları uygun maliyetler ile ve olabilecek en hızlı şekilde tamamlayabiliriz. 

 • Hızlı,
 • Kolay açılan,
 • SEO çalışmaları ile üst seviyede uyumlu,
 • Çoklu dil ihtiyacını karşılayabilecek tasarımlarımız arasından siz de markanıza en uygun olanını seçebilirsiniz. 

Belli özelliklere sahip olan tasarımlar, farklı sektörler için uyumlu olabilir. Şirketimizin sağladığı en büyük avantajlardan biri de sektörel tecrübelere de sahip olmasıdır. 19 yıllık deneyimini hem sistemi anlamak üzerine kuran ekiplerimiz farklı müşteri tercihleri ve en önemlisi ihtiyaçları ile de değişik deneyimlere sahip olmuştur. Bir hazır giyim firmasının her bir ürününü sistem üzerinden satışa sunması ile bir eğlence dünyasının web sayfasının tasarımları birbirinden hem çok ayrı hem de çok aynıdır. Hizmet sektörünün dinamikleri ile perakende sektörünün dinamikleri birbirinden ayrılırken kendi web sayfamız üzerinden tasarımlarımızı ayrıştırdığımız kategoriler üzerinden de fikir sahibi olabilirsiniz.

Ekiplerimiz kendi deneyimlerini işe aktarmadan önce sizin ihtiyaçlarınızı ve aklınızdan geçenleri net bir şekilde dinlerler. Bu aşamadan sonra devreye bizim tecrübelerimiz girer ve olması gerekenler konusunda sizi yönlendirir. Web tasarım fiyatları bu süreç içerisinde belirlenir ve anlaşma halinde karşılıklı olarak hakların garantiye alınması kapsamında iş sözleşmesi yapılır. Çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan ve sürdüren ekiplerimiz anlaştığımız teslim tarihi dolmadan ortaya çıkan çalışmaları sizinle paylaşır. Karşılıklı fikir alışverişleri ile giden bu süreçte dileyen müşterilerimiz aradan çekilir ve sadece final aşamasında web sayfasının tasarımını görür.  Benim iş koluma uygun web sayfası tasarımımı olur demeyin! Bizim seçeneklerimiz arasında size uygun bir alternatif mutlaka vardır. Her kategoriye uygun farklı seçeneklerden biri mutlaka şirketiniz, markanız, kurumsal kimliğiniz ve en önemlisi hedefleriniz ile paralellik sağlayacaktır. 

 

15 yıllık bilgi, birikim, tecrübe...

Web site tasarımı amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. ASO Ajans web tasarım ve grafik konusunda 15 yıldır müşterilerine hizmet vermektedir. ASO, alan adınızın tescilinden, web sitenizin kurumsal yapınıza uygun tasarımına, hosting hizmetine, email problemlerinizin giderilmesine ve internet reklamcılığına kadar internetin her alanında hizmet verir. 

Bizimle çalışma için bir çok nedeniniz olduğunu biliyoruz.

 • Alan adlarınızı, sizin adınıza tescil ederiz. 
 • İhtiyacınıza göre web alanı belirler ve sitenizi bu alanda yayınlarız.
 • Yüksek kapasiteli E-posta hesaplarınızı açar, bunların bilgisayarınıza, tablet bilgisayarınıza veya cep telefonunuza kurulumunu yaparız. Her türlü probleme anında müdahale ederiz.
 • Web tasarım aşamasında sizlere her türlü içerik ve tasarım desteği veririz.
 • E-posta desteği yerine telefonla desteği esas alırız. Yazışmalarınızın tümünün internet üzerinden yapıldığı günümüzde, hızlı desteğin, sizin için önemini biliriz.
 • Web tasarımı yaptığımız sitelere arama motoru optimizasyonu yapar, sitelerinizin internette hızlı yükselmelerini sağlarız.
 • Sadece web tasarımı değil diğer kurumsal tasarımlarınızı konusunda destek veririz.
 • İstanbul web tasarım ofisimiz ile sadece İstanbul'a değil Türkiye'nin her yerine hizmet veririz.
 • Çalıştığımız firmalarla uzun yıllar çalışırız. Çünkü onları asla yarı yolda bırakmayız.

aso ajans contact

Bize email gönderin ya da bizi arayın (0212) 222 3801 (Pbx)