Web Tasarım Ajansı, Profesyonel ve Kurumsal Site Tasarımı

Buradasınız: Home Referanslar

Web Tasarım Özen Gümrük Müşavirliği

Web Tasarım Projesi Özen Gümrük Müşavirliği

Özen Gümrük Müşavirliği web tasarım projesi tamamlandı. İşletmenin kurumsal renklerine uygun olarak tasarımı yapılan web sitesinde, işletmenin sunduğu servisler, hizmetler, online yazılımlar bulunuyor. 

Devamını oku...

Lotus Cable Tray Web Tasarımı

Lotus Cable Tray

Lotus Cable Tray için hazırlanmış web tasarımı. Aydınlatma. kablo ve kablo kanalları üretimi ve satışı alanlarında faaliyetlerini sürdüren Lotus için oluşturduğumuz web sitesi tasarımında, firma kurumsal bilgilerinin yanı sıra ürettiği ürünlerle ilgili fotoğraflar ve detaylı teknik bilgiler yer alıyor.

Avukatlık Bürosu Web Tasarımı

Hukuk Avukatlık Bürosu Web Tasarımı

Av. Cem Kabdan hukuk bürosu için hazırladığımız kurumsal web sitesi tasarımı. Sade, kurumsal ve içerik odaklı.

Devamını oku...

CBYT Web Tasarım Projesi

Teknolojik Eğitimi Geliştirme Vakfı ’nın iştiraki olan TEGEV Akreditasyon Sınav ve Belgelendirme Hizmetleri A.Ş. (Kısaca “CbyT) için hazırladığımız web sitesi tasarımı.

Devamını oku...

Gül Makina Sanayi Web Tasarımı

Gül Makina Sanayi Web Tasarımı

Gül Makina Sanayi için hazırlanmış web tasarımı.

 

CNC Makina Kurumsal Sitesi

CNC Makina Kurumsal Web Tasarımı

Boyut CNC Makina için hazırlanmış ürün ve hizmet yelpazesinin yeraldığı tanıtım sitesi. 

Devamını oku...

Universal Danışmanlık Web Tasarımı

Eğitim ve danışmanlık alanında faaliyet gösteren Universal Eğitim Danışmanlık için yaptığımız web tasarımı.   

Devamını oku...

Teknik Çözüm Dijital Web Tasarımı

Teknik Çözüm Dijital Matbaacılık Reklamcılık için hazırlanmış web sitesi tasarımı. Fotoğraf kalitesinde dijital baskı ve yine fotoğraf kalitesinde büyük ebat dijital baskı hizmeti veren Teknik Çözüm, 30 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir.

Arsa Arazi Gayrimenkul Sitesi

Arsa Arazi Emlak Sitesi Tasarımı

Enisa Gayrmenkul için hazırlanmış arsa-arazi portföy sitesi. 

Devamını oku...

Ressam Ayhan Tomak Web Tasarım

Ressam-Web Tasarım Projesi, Heykeltraş Ayhan Tomak

Fotoğrafçı, ressam, heykeltraş Ayhan Tomak resmi web sitesi tasarım projesi tamamlandı. Ağırlıklı olarak ahşap üzerine yapılmış çalışmaları, kişisel ve karma sergileri ve atölye çalışmalarından görüntülerin yeraldığı web sitesi tasarımını, çok nadir kullandığımız siyah zemin üzerine çalıştık. www.ayhantomak.com

Enisa Web Tasarım Projesi

Enisa Group

Enisa Group için hazırlanmış web tasarımı. Bir çok işletmeyi kendi bünyesinde bulunduran ve bir grup şirketi olan Enisa, gayrimenkulden enerjiye kadar çok farklı alanlarda faaliyet gösteren bir işletme.

Devamını oku...

E-xport.net alışveriş sitesi

Magento e-ticaret sistemi kullanılarak oluşturulan alışveriş sitesi. CD ve kırtasiye malzemelerinin toptan online satışı için yapıldı.

Devamını oku...

eGurmania E-Ticaret Web Tasarım Projesi

eGurmania E-Ticaret Web Tasarım Projesi

Pasta, çörek, börek. Gurmania için oluşturulan e-ticaret sitesi e-gurmania.com web tasarım projesini tamamladık ve yayına aldık.

Devamını oku...

Bilge Makina Web Tasarım Projesi

Web Tasarım Projesi Bilge Makina

İstanbul/İkitelli'de Bilge Makina'nan 3 farklı dilde yeni kurumsal web tasarım projesini tamamladık. 

Devamını oku...

Kişisel blog tasarımı

Kişisel bir blog olan olan mehmetakinci.com.tr için Wordpress içerik yönetim sistemi kullanıldı. Matematik, kuantum, fizik, sağlık ve gezi notlarıyla fotoğraflardan oluşuyor.

Devamını oku...

Vakkas Travel Turizm Web Tasarımı

Vakkas travel turiz otel tur sitesi

Vakkas travel turizm otelcilik sitesi için hazırlanmış web tasarımı. Sitede yüzlerce otel, otel detayları, haritaları, formlar, turlar, kiralık konut ve odalar yer alıyor. Ayrıca oldukça kullanışlı bir arama motoruna sahip. 

İnoveks Kabin Web Tasarım Projesi

Web Tasarım Projesi İnoveks Kabin

İnoveks Kabin için hazırlanmış web tasarım projesi.

Devamını oku...

Öztürk Ltd. web tasarım

Yangın dolapları ve yangın ekipmanları ürenet Öztürk Limited şirketine ait web tasarım. Kurumsal çizgilerine uygun yapılan web site tasarımı, arama sonuçlarında iyileştirilmiş.

Devamını oku...

Akkaya Kurumsal Web Tasarım

Akkaya Makina Kurumsal Web Tasarım

EPS üretim tesisleri kuran Akkaya Makina, yedek parça üretiminden, EPS fabrika kurulumuna kadar geniş bir yelpazede imalat yapıyor.

Devamını oku...

Renk Bilim Web Tasarımı

Renk Bilim Web Tasarımı

Renk ve Enerji uzmanı Aydan Öztürk Atalay için hazırlanmış  web sitesi tasarımı. Renk terapisi renklerin psikolojik ve fiziksel etkileri renk analizi gibi konuların yer aldığı sitede ayrıca Aydan Öztürk Atalay' ın tv program videoları yer alıyor.

Aso kurumsal web tasarımı

İçerik yönetim sistemi, sonradan veri girişini ve site güncellemesini kolaylaştırır. Sade ve içerik ağırlıklı bir tasarım yapılarak yayına alındı.

Devamını oku...

Op.Dr. Defne Erkara Web Tasarımı

Op. Dr. Defne Erkara resmi web site tasarımı. Plastik ve estetik alanındaki hizmetlerinin tanıtıldığı bir sağlık sitesi. Saç ekimi, meme estetiği, yüz estetiği ve vucut estetiği hizmetleri detaylı anlatımının yapıldığı tanıtım sayfaları, biyografi sayfaları, bilgi iletisim sayfaları, sosyal paylaşım modüllerinin yeraldığı kapsamlı bir sağlık sitesidir.

Vipscuba Dalış Eğitimi Sitesi Tasarımı

VS organizasyon için hazırlanmış dalış eğitim web sitesi tasarımı. Sitede dalış sistemi hakkında detaylı bilgiler, tur programları, test bölümleri, dalgıçlar için test eğitimleri, kurumsal şirket bilgileri ve iletişim formları yer alıyor.

Şahbaz Ltd.

Bir kağıt ithalat firması olan Şahbaz Ltd. için yapılmış web tasarımı. Sade çizgiler ve görsel açıdan etkileyici pastel renkler.

Devamını oku...

Ekol Kimya Web Tasarım Projesi

Ekol Kimya

Ekol Kimya için hazırlanmış web sitesi tasarımı. Kimyasal ve temizlik ürünleri üretimi ve dağıtımını yapan Ekol Kimya web sitesinde, kurumsal bilgiler ve detaylı ürün bilgileri yer alıyor.

Devamını oku...

Makro Mekatronik Web Sitesi

Makro Mekatronik için hazırlanan kurumsal web sitesi tasarımı. Sitede kurumsal firma bilgileri, tamamlanmış ve devam eden projeler, galeriler, kariyer sayfaları, bilgi iletişim formları, krokiler, haber bölümleri yer alıyor.

Roni Araştırma

Hareketli, eğlenceli ve kurumsal. Roni Araştırma'ya ait web sitesi. Koyu zemin üzerine canlı renkler, kurumsal çizgilerden ödün verilmeden kullanıldı.  

Devamını oku...

aso ajans contact

Bize email gönderin ya da bizi arayın (0212) 222 3801 (Pbx)